gra brand design and work main
_And work — сучасний бізнес-простір, коворкінг для роботи. І не тільки.
ВИКЛИК
Може здатись, що коворкінг — всього лише місце для роботи і, що нема жодної різниці між офісом, домом та коворкінгом. Але різниця є, і треба пояснити в чому вона, не витрачаючи час на сухе перерахування переваг.
gra brand design and work 1
Дослідження та стратегія
Для того аби краще зрозуміти, як донести в чому ж цінність коворкингу, ми поспілкувались з різними людьми та поспостерігали за ними у роботі. Завдяки чому ми побачили, що коворкінг це не просто місце для роботи, а й простір для перезавантаження.
Дослідження показують, що для того аби розумова робота була ефективна, мозку потрібен постійний відпочинок у вигляді зміни діяльності. “Завжди роби щось фігануте! Якщо ти креатор, то тобі цей досвід треба по роботі”, як сказав креативний директор білоруського TWBA. А коворкінг дозволяє перемкнутись, не відходячи надто далеко від робочого столу.
gra brand design and work 2
_ і для роботи теж
Тому ми побудували бренд коворкінгу навколо ідеї про те, що серед списку усього, що можна робити у цьому просторі, робота на останньому місці.
gra brand design and work main

_And work — простір для навчання, доленосних зустрічей, цікавих розмов, свіжого повітря… і для роботи теж.

Таким чином сама назва коворкінгу доносить в собі і ключове повідомлення, яке дуже легко трансформується за потреби. Почати можна з чого-завгодно, головне — закінчити роботою.
gra brand design and work 3
Візульне рішення
Стратегію побудовану навколо різноманіття ми підтримали відповідною візуальною айдентикою. Адаптивну назву-слоган ми написали простим шрифтом, який легко зчитується як на сайті, так і на вивісці.
Так само як можна постійно змінювати слогани під потреби комунікації, у візуалі ми розробили кілька основних патернів, які можна комбінувати щоразу у щось нове.
gra brand design and work 4
Для цієї айдентики ми використали усі кольори веселки. Але у більш сміливих акцентах, що дозволило зробити візуал більш контрастним та легшим для сприняття.
Радіємо, що змогли донести, що_And work — простір не тільки для роботи, а й для усього того, що робить її приємною та ефективною.
gra brand design and work 5
Команда

Хед оф проджект — Сергій Максютенко
Маркетологиня — Діана Шумицька
Арт-директорка — Юлія Біляєва
Старша дизайнерка — Інна Михальська
Дизайнер — Влад Ковтун
Веб-дизайнер — Анна Остапець

схожі проєкти

04071, м Київ, Україна
вул. Воздвиженська 34

04071, м Київ, Україна
вул. Воздвиженська 34

Логотип GRA в подвал