бренд-стратегія

лупаємо скалу брендингу, починаючи з бренд-стратегії

poslygu gra 1

що таке брендинг?

Чули таке прислів’я: «Зустрічають по одежі, а проводжають по розуму». Брендинг – це розум. Створення бренду – це створення особистості, наскільки вона буде гармонійною, залежить від вірності процесу.

 

Люди, кому ця особистість цікава – є вашими клієнтами. З чого складається брендинг – це складова, в яку входять: бренд-стратегія, айдентика та комунікація.

 

Брендинг починається з бренд-стратегії. Не існує сильного бренду без бренд-стратегії. Якою ж повинна бути стратегія, і чому вона повинна бути, якщо її дотепер чомусь не було?

кому потрібна бренд-стратегія?

Бренд-стратегія, як навігатор. Потрібно знати, у якому напрямку рухатись та розуміти наступні кроки. Не допускати ситуацій, коли у процесі руху, розумієш, що вибрано не вірну вулицю і взагалі то треба в іншу сторону. Час визнати, що кризова ситуація, у якій знаходиться світ, не швидкоплинна й адаптуватися до неї вийде тільки командними зусиллями. Часи не легкі, але в таких обставинах і виявляється суть брендингу та сила бренду. Досить виправдовувати свою бездіяльність кризою, це час для руху та модернізації власного бренду.

 

Ми спостерігаємо підвищений попит на стратегію серед бізнесу. В таких швидко змінних умовах, мало хто розуміє, з чого починати. Але коли бренд має чітку та зрозумілу стратегію, він може розраховувати кроки вперед. З’являється інший виклик: як втілювати стратегію у нових реаліях. Таке питання концентрує увагу на пошук варіантів та пробуджує фантазію. А саме цим ми займаємось у брендинговій агенції.

що входить у бренд-стратегію?

1

Аналіз ринку і конкурентів

З ким бренд буде конкурувати, чого не вистачає у конкурентів, чим ми можемо відрізнятись.

2

Аналіз цільової аудиторії бренду

а саме її актуальних потреб та болей. Чим сильніші клієнтські болі, тим потужніші інсайти. А це велика мотивація для бренду, вирішити ці клієнтські потреби. Адаптивність стратегії дорівнює швидкості реакції на зміни, як глобальні, так і локальні.

3

Пошук інсайтів

Шлях починається з інсайту.

4

Визначаємо раціональні та емоціональні переваги

На цьому етапі проводимо від 10 до 30-ти інтерв’ю. Ніяких випадкових людей, тільки реальні користувачі та зірки категорії.

5

Побудова матриці бренду або jobs story

Уявляємо ситуації, де і при яких обставинах клієнт зустрічається з брендом.

6

Розробка візії і місії

Без місії не заволодіти серцем клієнтів.

7

Пошук стратегічних повідомлень

Коротко та зрозуміло про сутність бренду.

8

Визначення цінностей, архетипу і tone of voice бренду

Хто наш бренд: дослідник або бунтар, науковець або коханець. А може всі разом, і таке буває))

9

Файл керівництво

Все важливе одним великим файлом.

Якщо у вас відсутня стратегія і ви вважаєте цю відсутність – стратегією. Ймовірно це не закінчиться для бренду чимось хорошим. І цю стратегію треби скоріше залишити у минулому. Де розробити нову робочу історію, авжеж у GRA майстерня брендингу та комунікації.

 

Як ви здогадались бренд – стратегія не робиться за один тиждень. Як агенція, окрім штатних арт директорів та дизайнерів, ми співпрацюємо з багатьма спеціалістами рекламної індустрії. Штат команди, розширюється конкретно під той чи інший виклик. У команду входять люди, з якими ми співпрацюємо роками, в яких впевнені на сто відсотків.

 

Звертаючись у Gra Agency, ви отримаєте багаторівневий результат: починаючи з брендингу та закінчуючи розробкою сайту. Результат прямо порційний закладеному бюджету на розробку бренду. Не економте на старті і ви отримаєте бренд, який вам буде приносити прибутки.

 

Разом сміливіше!

час змінюватися

Напишіть і ми вас забрифуємо


   час змінюватися

   Напишіть і ми вас забрифуємо

    cлідкуй за нами!

    04071, м Київ, Україна

    вул. Воздвиженська 34

     

    +38 067 537 33 97

    
design@graagency.com

    footer

    © 2023 GRA Agency | developed by Sinegosa

    cлідкуй за нами!

    04071, м Київ, Україна

    вул. Воздвиженська 34

     

    +38 067 537 33 97

    design@graagency.com

    gra footer web
    footer

    © 2023 GRA Agency | developed by Sinegosa

    cлідкуй за нами!

    04071, м Київ, Україна

    вул. Воздвиженська 34

     

    +38 067 537 33 97

    design@graagency.com

    gra footer web
    footer

    © 2023 GRA Agency | developed by Sinegosa

    Scroll to Top