gra brand design bodro main
Bodro— сучасний приватний медичний центр із широкою спеціалізацією у Нововолниську.
ВИКЛИК
По одежі людину стрічають, а по розуму проводжають. З брендами так само, а особливо медичними. Перш ніж довірити себе лікарю, пацієнти точно захочуть дізнатись більше про клініку. А ми маємо в цьому допомогти.
gra brand design bodro 1
Дослідження та стратегія
Щоб зробити медичний центр більш доброзичливим, ми вирішили побудувати неймінг навколо відчуття, з яким виходить з цієї клініки пацієнт. Крім того, клініка знаходиться на прикордонній території, а тому її назва повинна була мати звучання з приємним емоційним окрасом, як для місцевих, так і для іноземців.
Зважаючи на це, ми зосередились на відчутті свіжості, радості та доброті. Бо гарна і щаслива та людина, яка здорова.
gra brand design bodro 3
ВСЕ БУДЕ BODRO
Мы обрали bodro серед усіх інших ідей через його співзвучність зі словами dobre (з пол. і з слов. добре), boldogan (з угор. щасливо), бодро (з рос. бадьоро, свіжо).
gra brand design bodro 2
Bodro — клініка з якої ти виходиш, відчуваючи себе добре та щасливо.
Таким чином, bodro має приємне звучання та викликає приємні асоціації у головах споживачів незалежно від їхньої національності і буде зрозуміла тому, хто говорить на одній з мов слов’янської групи.
gra brand design bodro 4
Візульне рішення
Оскільки головним емоційним повідомленням було відчуття щастя, основним кольором ми обрали жовтий. Тому що жовтий — колір щастя та тепла.
Зважаючи на контекст категорії, другим основним кольором ми обрали світло-сірий. Оскільки він асоціюється зі спокоєм та надійністю. А такі асоціації у споживачів дуже важливі у медицині.
gra brand design bodro 5
І хоча концепція дизайну орієнтована на європейські тенденції, ми при цьому зберігли українські етнічні мотиви. Які, знову ж, приємні та зрозумілі і нашим найближчим сусідам: білорусам, полякам і словакам.
Крім того, в цьому проекті, наша команда змогла реалізувати дизайн від логотипу і аж до перебудови медичного центру. Неймовірно тішимося з цього!
gra brand design bodro 6
gra brand design bodro 7
Команда

Директор — Сергій Максютенко
Бренд маркетолог — Вадим Пустотін
Копірайтерка — Лоліта Лайзан
Арт-директорка— Юлія Біляєва
Дизайнерка — Лера Лесик
Дизайнер — Богдан Мороз
Архітектор — Валерій Кобилинський

схожі проєкти

02000, м Київ, Україна
вул. Воздвиженська 34

02000, м Київ, Україна
вул. Воздвиженська 34

gra logo footer