gra brand design oneprice 3
OnePrice — мережа магазинів з великим асортиментом товарів за мінімальними цінами, яка працює з 2018 року
ВИКЛИК
У OnePrice вже були чітко описані раціональні переваги. Нашим завданням треба була знайти емоційні переваги бренду та донести їх до споживачів через комунікацію та дизайн.
gra brand design oneprice main
Дослідження та стратегія
Ми хотіли аби OnePrice асоціювався у людей з вигідною покупкою. Поспілкувавшись з потенційною цільовою аудиторію і дізнатись, які емоції у них викликають знижки та можливість на чомусь зекономити.
Виявилось, що вигідна покупка не стільки привід для радості, скільки можливість видихнути. Коли молоді люди починають самостійно вести власний бюджет, будь-які неочікувані витрати можуть стати величезним приводом для стресу. Тоді як OnePrice рятує в таких ситуаціях.
gra brand design oneprice 2
Купили все, що хотіли
Щоб створити комфортне середовище для цільової аудиторії з перших секунд, ми вирішили одразу донести до споживача, як саме OnePrice вирішить його проблеми. “Великий вибір, маленькі ціни” і жодного стресу чи надмірних витрат.
gra brand design oneprice 1
Для запуску мережі, ми придумали рекламну кампанію, слоган якої працює, як позитивна афірмація. Коли не знаєш, де і як придбати потрібну річ не за всі гроші світу, у OnePrice вже “Купили все, що хотіли”.
Ця кампанія також допомагає не нав’язливо показати, що клієнт може придбати у OnePrice. І показати героїв, з якими різні сегменти аудиторії зможуть себе асоціювати: від маленької дівчинки до модної бабусі.
gra brand design oneprice 4
Візульне рішення
Зважаючи на інсайт про цінність спокою, який дарує можливість придбати необхідний товар задешево, ми вирішили побудувати айдентику навколо території спокою.
Основним кольором став зелений, бо він один з найбільш заспокійливих кольорів серед усього спектру. Крім того світло-зеленийцінник асоціюється з низькими цінами та спонукає купувати товари. Саме тому ідея логотипу – це заміна старого цінника на новий із нижчою ціною.
gra brand design oneprice 5
Аби якомога більше спростити шлях до покупки для споживача ми розробили систему іконок, які означають різні групи товарів. Це дозволило не тільки розробити корпоративний патерн, який легко використовувати на різних носіях, а й створити універсальну навігацію всередині магазинів.
Крім того, в цьому проекті, в нас була можливість задизайнити фасад магазину. Фасад – це перше, що бачить покупець, він повинен привертати увагу. І яскравий дизайн – чудова можливість для бренду почати комунікацію зі споживачем.
gra brand design oneprice 6
gra brand design one price 7
gra brand design one price 14
gra brand design one price 10
gra brand design one price 11
gra brand design one price 12
gra brand design one price 8
gra brand design one price 9
gra brand design one price 13
Команда

Хед оф проджект — Сергій Максютенко
Креативний директор — Генадій Чернега
Арт-директорка — Юлія Біляєва
Дизайнер — Ярослав Крижанський
Дизайнер — Ігор Коломієць

схожі проєкти

04071, м Київ, Україна
вул. Воздвиженська 34

04071, м Київ, Україна
вул. Воздвиженська 34

Логотип GRA в подвал