gra brand design teleskop main
Teleskop – житловий комплекс від і промислово-будівельної групи «Ковальська»

Виклик

Київ величезне місто, яке постійно зростає і далі. Тут постійно щось будується, а житлові комплекси виростають у місті, як гриби після дощу. Зважаючи на це, як один серед житлових комплексів зможе тоді виокремитись?
gra brand design teleskop 1
Дослідження та стратегія
Для того аби знайти позиціонування, яке допоможе житловому комплексу диференціонуватись ми прискіпливо дослідили цільову аудиторію. В результаті ми дізналися, що усіх цих дуже різних людей об’єднує бажання змін на краще. А придбання власного житла сприймається, як перехід на нову висоту у житті

Зважаючи на різноманітність аудиторії за психотипами, ми вирішили зосередити вектор комунікації на ідеї, яка буде одночасно зрозумілою усім, але разом із тим достатньо адаптивною для того, щоб доносити сенси на різних рівнях.

gra brand design teleskop main
Ближче до зірок
Аби підтримати обраний вектор, ми звернулися до універсального символу, який близький усім – зіркове небо. А сам житловий комплекс ми назвали Телескоп. Як телескоп дозволяє відчути себе ближче до зірок, так і придбання власного житла дозволяє відчути себе ближче до виповнення мрій.
gra brand design teleskop 2
Квартири для мрій

Цю ідею ми також розклали у рекламну кампанію, в якій по-різному обіграли різноманітні сенси пов’язані із зірками.

Ці зіркові сюжети стали логічним продовженням бренд-стратегії, ретранслюючи ще раз закладені у бренд сенси.

gra brand design teleskop 3
Візульне рішення
Айдентика мала бути простою, щільною, показувати надійність забудовника та внутрішнью силу, яку отримає майбутній мешканець. Ми хотіли щоб Teleskop став місцем сили для своїх мешканцях, і це бажання відобразилось у кольоровому рішенні.
Кольори бренду — синій та білий. Бо викликають асоціації з чимось чесним, певним та, звичайно, нічним небом.
gra brand design teleskop 4
Щоб краще закріпити асоціацію, ми обрали сузір’я як стилетворний елемент. Вони не тільки чудово розкладаються на різні носії, а й ніби шепочуть майбутнім мешканцям, що зірки поруч.
У рекламній же кампанії ми продаємо не квартири, а місце сили, “власний куточок”. Тому реклама мала викликати домашні та сімейні асоціації. В 3D персонажах ми знайшли потрібний образ. Герої вийшли дружелюбними, м’якими та позитивними, з якими клієнтам легко асоціювати їх із собою.
gra brand design teleskop 5
Команда

Хед оф проджект — Сергій Максютенко
Креативний директор — Генадій Чернега
Бренд менеджер — Роман Рой
Копірайтерка — Наталія Денисенко
Арт-директорка — Юлія Біляєва
Дизайнер — Ярослав Крижанський
3D дизайнер — Олександр Бондаренко

схожі проєкти
gra brand design ulm main
ULM

Розумне світло

04071, м Київ, Україна
вул. Воздвиженська 34

04071, м Київ, Україна
вул. Воздвиженська 34

Логотип GRA в подвал