gra brand design umanpivo sofiyivske main
Софіївське — ель світло-солом’яного відтінку, виготовлений за рецептурою розробленою уманськими пивоварами. Напій з м’яким та витонченим смаком та легким ароматом цедри апельсину від “УманьПиво”.
ВИКЛИК
Коли в «УманьПиво» виникла потреба в етикетці для нової марки пива «Софіївське», ми одразу ж для себе вирішили також перевершити будь-чиї очікування — і зробити не просто дизайн етикетки, а створити повноцінний бренд.
gra brand design umanpivo sofiyivske 1
Дослідження та стратегія
Ми дослідили цільову аудиторію — щоб зрозуміти, ким ми як пиво хочемо для неї бути, з якими емоціями виходити, про що і як говорити, як виглядати, який післясмак по собі залишити.
Найочевидніше, що спадає на думку при словах «Умань» і «Софіївське» — популярний дендропарк та приємні посиденьки в його затінках за пляшечкою холодного пінного. І цю ідею ми відкинули одразу ж. По-перше, це було би занадто банально і скучно. А, по-друге, окрім вигідного географічного походження, у пива «Софіївське» були більш суттєві переваги — хара́ктерний смак і новизна.
gra brand design umanpivo sofiyivske 2
Розкрий таємницю
Новий продукт на ринку — це завжди загадка, яку хочеться чим швидше розгадати. А якщо ми говоримо ще й про пиво сорту blonde ale, смак якого має особливість проявлятися поступово, граючи щоразу різними нотками, то таке пиво — це суцільна загадка, яка розкривається по-новому постійно, з кожним наступним ковтком.
gra brand design umanpivo sofiyivske 3
Також ми глибше покопалися в історичних довідках про Умань і звернули увагу на постать графині Софії Потоцької, про яку й донині ходить стільки легенд, що складно сказати, де правда, а де вигадка. Її образ ідеально перекликався з багатогранним характером пива, а таємничий фльор довкола самої Софії дозволяв якнайповніше розкрити сутність бренду.
Так у пива «Софіївське» з’явилася бренд-героїня: зухвала, інтригуюча, загадкова Софія Потоцька. До старту продажів пива ми також розробили креативну комунікаційну платформу з основним меседжом — Розкрий таємницю Софії.
gra brand design umanpivo sofiyivske 4
Візульне рішення
Ми з нуля створили її ілюстрований портрет, який в подальшому не лише став центровим елементом етикетки, а й задав тон усій майбутній візуальній стилістиці. Для портрету ми обрали стиль гравюра щоб підкреслити історичність героїні.
Однак, щоб вона не здавалася архаїчною і застарілою, а навпаки виглядала прогресивно і сміливо, доповнили портрет неочікуваними елементами та яскравими кольорами. У тій же стилістиці ми додатково промалювали впізнавані локації та пам’ятки парку «Софіївка» і обрамили все аристократичним фіолетовим кольором.
gra brand design umanpivo sofiyivske 5
А використавши прийом каліграфії у назві, надали композиції етикетки ще більшої витонченості та неповторності.
gra brand design umanpivo sofiyivske 6
Команда

Хед оф проджект — Сергій Максютенко
Копірайтерка — Туся Єременко
Арт-директорка — Юлія Біляєва
Старша дизайнерка — Інна Михальська
Ілюстраторка — Ольга Селичева
Шрифтовик — Євген Спижевой
Дизайнер анімацій — Богдан Мороз

схожі проєкти

04071, м Київ, Україна
вул. Воздвиженська 34

04071, м Київ, Україна
вул. Воздвиженська 34

Логотип GRA в подвал