Софіївське

таємничий ель

gra brand design umanpivo sofiyivske main

Софіївське — ель світло-солом’яного відтінку, виготовлений за рецептурою розробленою уманськими пивоварами. Напій з м’яким та витонченим смаком та легким ароматом цедри апельсину від “УманьПиво”.

виклик

Коли в «УманьПиво» виникла потреба в етикетці для нової марки пива «Софіївське», ми одразу ж для себе вирішили також перевершити будь-чиї очікування — і зробити не просто дизайн етикетки, а створити повноцінний бренд.

gra brand design umanpivo sofiyivske 1

дослідження
та стратегія

Ми дослідили цільову аудиторію — щоб зрозуміти, ким ми як пиво хочемо для неї бути, з якими емоціями виходити, про що і як говорити, як виглядати, який післясмак по собі залишити.

 

Найочевидніше, що спадає на думку при словах «Умань» і «Софіївське» — популярний дендропарк та приємні посиденьки в його затінках за пляшечкою холодного пінного. І цю ідею ми відкинули одразу ж. По-перше, це було би занадто банально і скучно. А, по-друге, окрім вигідного географічного походження, у пива «Софіївське» були більш суттєві переваги — хара́ктерний смак і новизна.

gra brand design umanpivo sofiyivske 2

розкрий таємницю

Новий продукт на ринку — це завжди загадка, яку хочеться чим швидше розгадати. А якщо ми говоримо ще й про пиво сорту blonde ale, смак якого має особливість проявлятися поступово, граючи щоразу різними нотками, то таке пиво — це суцільна загадка, яка розкривається по-новому постійно, з кожним наступним ковтком.

gra brand design umanpivo sofiyivske 3

Також ми глибше покопалися в історичних довідках про Умань і звернули увагу на постать графині Софії Потоцької, про яку й донині ходить стільки легенд, що складно сказати, де правда, а де вигадка. Її образ ідеально перекликався з багатогранним характером пива, а таємничий фльор довкола самої Софії дозволяв якнайповніше розкрити сутність бренду.

 

Так у пива «Софіївське» з’явилася бренд-героїня: зухвала, інтригуюча, загадкова Софія Потоцька. До старту продажів пива ми також розробили креативну комунікаційну платформу з основним меседжом — Розкрий таємницю Софії.

gra brand design umanpivo sofiyivske 4

А використавши прийом каліграфії у назві, надали композиції етикетки ще більшої витонченості та неповторності.

gra brand design umanpivo sofiyivske 5

візуальне

рішення

Ми з нуля створили її ілюстрований портрет, який в подальшому не лише став центровим елементом етикетки, а й задав тон усій майбутній візуальній стилістиці. Для портрету ми обрали стиль гравюра щоб підкреслити історичність героїні.

 

Однак, щоб вона не здавалася архаїчною і застарілою, а навпаки виглядала прогресивно і сміливо, доповнили портрет неочікуваними елементами та яскравими кольорами. У тій же стилістиці ми додатково промалювали впізнавані локації та пам’ятки парку «Софіївка» і обрамили все аристократичним фіолетовим кольором.

gra brand design umanpivo sofiyivske 6

команда

Керівник проекту — Сергій Максютенко
Копірайтерка — Туся Єременко
Арт-директорка — Юлія Біляєва
Старша дизайнерка — Інна Михальська
Ілюстраторка — Ольга Селичева
Шрифтовик — Євген Спижевой
Дизайнер анімацій — Богдан Мороз

схожі проєкти

час змінюватися

Напишіть і ми вас забрифуємо


   час змінюватися

   Напишіть і ми вас забрифуємо

    cлідкуй за нами!

    04071, м Київ, Україна

    вул. Воздвиженська 34

     

    +38 067 537 33 97

    
design@graagency.com

    footer

    © 2022 GRA Agency | developed by Sinegosa

    cлідкуй за нами!

    04071, м Київ, Україна

    вул. Воздвиженська 34

     

    +38 067 537 33 97

    design@graagency.com

    gra footer web
    footer

    © 2022 GRA Agency | developed by Sinegosa

    cлідкуй за нами!

    04071, м Київ, Україна

    вул. Воздвиженська 34

     

    +38 067 537 33 97

    design@graagency.com

    gra footer web
    footer

    © 2022 GRA Agency | developed by Sinegosa

    Догори