gra brand design it solutions main
IT-Solutions – експерт з віртуалізації, управління та зберігання даних.
ВИКЛИК
Навіть для лідерів у своїй категорії, настає час, коли треба змінюватись аби закріпити своє лідерство. IT-Solutions, які змінюють на краще бізнес інших, наважились змінитись самі.
gra brand design it solutions 1
Дослідження та стратегія
Під час дослідження самої компанії, категорії та потреб клієнтів ми занурилися у сферу діджиталізації. Цифрова трансформація та системна інтеграція все більше і більше перетворюється з тренду на необхідність для бізнесу, який хоче займати позиції лідера.
Статистика показує, що навіть пандемія не стримує ці зміни. Згідно з даними від IFS, 70% підприємств вирішили збільшити або зберегти витрати на цифрову трансформацію під час пандемії. Світ постійно змінюється і для того щоб перемагати, бізнес має змінюватись теж.
gra brand design it solutions 2
Інновації, що змінюють
Ми побудували нову айдентику IT-Solutions навколо ідеї того, що спільна робота їхньої команди допомагає системно інтегрувати усі процеси у бізнесі їхніх клієнтів і тим самим допомагає їм змінитись.
gra brand design it solutions 3
Цифрові інновації, що змінюють … усе

Тобто, ми одразу доносимо для B2B клієнтів, що вони отримують у результаті співпраці з IT-Solutions. А саме — якісні зміни.

Крім того, таке позиціонування дозволило створити адаптивний слоган, який працює незалежно від контексту індустрії з якої приходить клієнт до IT-Solutions.

gra brand design it solutions 4
Візульне рішення
Для того аби підтримати стратегію візуально, ми побудували айдентику навколо інтеграції, як об’єднання, та змін, як руху вгору. Тому новий логотип демонструє як спільні зусилля щоразу дозволяють піднятися на сходинку вище.
Стратегія також сильно вплинула на вибір кольорів. Поєднання монохрому та темно-зеленого, які сигналізували спокій, ми замінили на темно-синій та яскраво-зелений.
gra brand design it solutions main
Нові кольори на емоційному рівні створюють більш відповідні асоціації. Темно-синій надає відчуття сили, а яскравий зелений виконує функцію зеленого світла для значущих змін та наближаючогось зростання.
Крім того, у візуальному стилі активно використовується супереліпс. Ця унікальна фігура є результатом поєднанням квадрата з кругом, а тому добре доносить силу IT-Solutions, як системного інтегратора.
gra brand design it solutions 5
gra brand design it solutions 6
Команда

Директор — Сергій Максютенко
Бренд маркетолог — Вадим Пустотін
Арт-директорка— Юлія Біляєва
Старша дизайнерка — Інна Михальська
Дизайнерка — Лера Лесик

схожі проєкти

02000, м Київ, Україна
вул. Воздвиженська 34

02000, м Київ, Україна
вул. Воздвиженська 34

gra logo footer