gra brand design netwave main
Netwave
Спеціалізований мережевий інтегратор
З 2011 року Netwave розробляє та будує інформаційні мережі і обчислювальні комплекси, впроваджує рішення для захисту інформації.
ВИКЛИК
Необхідно було розробити єдину дизайн-систему, в якій буде зрозуміла цінність бізнесу, сегментація поточних напрямків і передбачувано впровадження нових напрямків.
gra brand design netwave 1
Дослідження та стратегія
Для того аби розробити цільну айдентику, ми вирішили придивитися до того, що саме робить Netwave для своїх клієнтів і чого саме ці клієнти очікують від співпраці з Netwave.
Порівняння очікувань обох сторін, дозволило описати результат роботи Netwave в одному символі.
gra brand design netwave 2
На одній хвилі
Як мережевий інтегратор, Netwave переважно займається віртуалізацією бізнес процесів, яка полегшує та прискорює роботу бізнесу. А поліпшення відбувається як раз за рахунок того, що усі різні департаменти та люди в них тепер стають на одній хвилі.
gra brand design netwave 3
На суто фізичному рівні поширення хвиль пов’язано з передачою інформації. А тому назва компанія, яка перекладається як мережа хвиль, наочно описує, що у своїй роботі створює Netwave.
Крім того, бути “на одній хвилі” означає чудово розуміти один одного, що дуже важливо у роботі будь-якого бізнесу. Якщо між працівниками є спільне розуміння мети, то й працювати разом їм буде легше, а тому й ефективніше.
gra brand design netwave 4
Візульне рішення
Зважаючи на важливість хвилі як символу для Netwave на усіх рівнях сенсів, ми вирішили побудувати нову айдентику саме навколо неї.
Дизайн система вийшла дуже адаптивною і чудово розклалася на різноманітні носії: від вебсайту і до інтер’єру офіса.
Ми не змінювали кольорове рішення радикально. Замість того ми візуально спростили форми та зробили кольори більш контрастними, аби вони ліпше підкреслювали форму хвилі.
gra brand design netwave main
Команда

Директор — Сергій Максютенко
Арт-директорка — Юлія Біляєва
Старша дизайнерка — Інна Михальська
Дизайнер анімацій — Богдан Мороз

схожі проєкти

02000, м Київ, Україна
вул. Воздвиженська 34

02000, м Київ, Україна
вул. Воздвиженська 34

gra logo footer