gra brand design zorko main
Zorko — мережа офтальмологічних центрів, яка допомагає клієнтам піклуватись про свій зір.
ВИКЛИК
Офтальмологія — страшне і незрозуміле слово. В категорії усі говорять про обладнання, знижки і досвід. А Zorko потрібно зайняти свою нішу у категорії та виокремитись.
gra brand design zorko 1
Дослідження та стратегія
Для того аби краще зрозуміти, яку позицію Zorko може зайняти на ринку, ми провели дослідження. Неочевидною правдою виявилось те, що ядро нашої цільової аудиторії — мами, які опікуються здоров’єм усієї родини.
Зокрема, невтішна статистика говорить, що в Україні, лікарі щороку виявляють понад 150 тисяч дітей з проблемами зору. Та ще сумніше те, що величезна кількість школярів приховують проблеми із зором. У кожного свої причини, та в їх основі лежить страх. Страх перед реакцією батьків, страх залишитися без улюблених гаджетів, страх носити окуляри і бути не такими, як інші.
gra brand design zorko 2

Вартові зору

Саме тому виникла ідея створити друзів-захисників для малечі. Таких, що берегтимуть їх зір, як найціннішу річ у всесвіті. Що завжди поряд, що захищають від незрозумілих лікарських термінів та страшних діагнозів.
gra brand design zorko 3
Знайомтеся, ZORKO — це вартові зору.
Вони — нові супергерої для малечі, з якими ніколи сумувати. А ще герої ZORKO вартують у такому надзвичайному місці, що, здається, ти потрапляєш на космічний корабель.
gra brand design zorko 4
gra brand design zorko 5
Візульне рішення

Для того щоб підтримати стратегію візуально, ми створили айдентику навколо вартових зору. Ми обрали фіолетовий та світло-блакитний, як основні кольори.

Фіолетовий та світло-блакитний добре відповідають настрою архетипу Герой. Бо вони відповідно асоціюються на емоційному рівні з творчістю та надійністю. А отже такі кольори приємні і дітям, і їхнім матусям.

gra brand design zorko 6
gra brand design zorko 7
В центрі візуальної айдентики — привітний бренд герой, який запрошує охочих перевірити зір разом із ним. Не лякає дітей страшними апаратами, а лагідно заохочує.
Zorko на варті вашого зору!
gra brand design zorko 8
gra brand design zorko 9
gra brand design zorko 10
gra brand design zorko 11
gra brand design zorko 12
gra brand design zorko 13
Команда

Хед оф проджект — Сергій Максютенко
Стратег — Андрій Чаплик
Арт-директорка— Юлія Біляєва
Копірайтер — Євген Адвокат
Копірайтерка — Марія Кузьменок
Старша дизайнерка — Інна Михальська
UX/UI дизайнер — Сергій Семенцов
3D дизайнер — Олександр Сурнін
Ілюстратор — Михайло Євтушенко

схожі проєкти
gra brand design neo skin main
Neoskin

Моє здоров’я – моя краса

04071, м Київ, Україна
вул. Воздвиженська 34

04071, м Київ, Україна
вул. Воздвиженська 34

Логотип GRA в подвал